BlendPic

Android için Fotoğraf Düzenleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.2 MB
  • Version 1.82
  • Dil İngilizce
  • Firma riki
BlendPic; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda bulunan fotoğraflarınızı yaratıcılığınızı konuşturarak düzenlemenize olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir Android için Fotoğraf Düzenleme Uygulamasıdır.

BlendPic; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda bulunan fotoğraflarınızı yaratıcılığınızı konuşturarak düzenlemenize olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir Android için Fotoğraf Düzenleme Uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama ile iki farklı fotoğrafı kullanarak çoklu pozlama yöntemiyle çekilmiş gibi fotoğraflar yaratabilir, yine farklı iki fotoğrafı üst üste koyarak birleştirebilir ve muhteşem tek bir fotoğraf elde edebilirsiniz.

Uygulamada bulunan 18 farklı efekt ve materyal ile fotoğraflarınızı dilediğiniz şekilde düzenleyebilir ve profesyonel fotoğraflar elde edebilirsiniz. Ayrıca düzenlediğiniz fotoğraflarınızı FacebookInstagram ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Klasik fotoğraf düzenleme uygulamaları yeterli gelmiyorsa ve profesyonel bir fotoğraf düzenleme uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız BlendPic tam size göre. Mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
BlendPic indir
DİĞER SÜRÜMLER